субота, 25 лютого 2017 р.

Еквиток.укр отримав перше фінансування, грант 5000$ для просування свого продукту

16444183_10210164950659338_1612582677_o.png
Проект Еквиток.укр розробляє сервісне рішення підвищення ефективності е-сервісів для пасажирів є випускником антикорупційної інкубаційної програми Інкубатору 1991, де і знайшла свій розвиток ідея проекту.
Сервіс Еквиток.укр разом із своїми партнерами пропонують унікальне поєднання електронних сервісів, як для операторів перевезень на авіа, залізничному та автотранспорті,  так і для їх пасажирів. Для транспортних компаній позитивними ефектами від співпраці буде підвищення попиту на електронні квитки за рахунок мікрокредитування, організацію зворотного зв'язку та додаткові доходи від реклами. Пасажири отримають можливість купувати квитки у кредит та сервіс моніторингу наявності місць та цін за обраним напрямком.
Сьогодні існує багато сайтів та систем з продажу електронних квитків, але у жодного із провайдерів немає такої комбінації сервісів, яку розробляє Еквиток.укр .
Сьогодні сам квиток є одним із найбільш ефективних носіїв таргетованої та персоналізованої реклами для пасажира, але із 20 мільйонів електронних квитків, що продається в Україні більшість не містить додаткової і корисної інформації для особи, яка його придбала, тим самим оператори перевезень втрачають сотні мільйонів гривень від недоотриманих доходів.
Саме цю нішу проект Еквиток.укр має заповнити, продаючи пасажиру не лише квиток на транспорт, але і даючи йому корисну інформацію про знижки та акції під час його подорожі, де можна вигідно пообідати, замовити таксі чи забронювати житло.
Презентація без назви (1).jpgДля розробки такого сервісу Еквиток.укр залучив у якості свого партнера команду сервісу email розсилок  SendPulse, яка ще кілька років назад сама була стартапом. Сьогодні SendPulse оголосили про готовність допомагати молодим стартапам розвивати та просувати свої продукти.
Крім, гранту у розмірі 5000$, який протягом року можна буде витратити на email-маркетинг, SendPulse надасть проекту Еквиток.укр менторську підтримку спеціалістів з email-маркетингу, допоможуть у розвитку email-стратегії стартапу, розроблять фірмовий шаблон листа, доступ до навчальних онлайн ресурсів та персонального експерта-наставника.
Еквиток.укр - у нас завжди є Квиток, у нас є Кредит

Немає коментарів:

Дописати коментар